Haberler ve Etkinlikler

Mutluluğunu Yaşıyor!

Ağrılarından Kurtulmanın Verdiği Mutluluğu Yaşıyor... Akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 62 yaşındaki Hüseyin SEZER rahatsızlığına bağlı ayağında ci..

Devamını Oku

Baba Oğul Birlikte Ameliyat Oldular

Mersinde yaşayan 60 yaşındaki Rasım ÖZDEMİR ile imam olan oğlu Raşit ÖZDEMİR Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinde geçirdikleri başarı operasyo..

Devamını Oku

Op.Dr. Sefa AKTI’dan İkizce Ziyareti

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Sefa AKTI İkizce de Aile Hekimleri, Eczacı ve Esnafı ziyaret etti.Ortopedi Uzmanı Sef..

Devamını Oku

Gebelere Tavsiyeler

Her bebeğin dünyaya gelişi bir mucizedir. Yoktan var olma mucizesi diyebiliriz buna… Dünyaya gelecek bebek mükemmel donatılmıştır. Sağlıklı dünya..

Devamını Oku

Kısırlık Tedavisinde Aşılama Yöntemi

Aşılama, erkeğin sperm hücrelerinin alınarak kadının rahminin içine bırakılmasıdır. Aşılama işlemi sırasında erkekten alınan spermler gelişmiş enjektör iğn..

Devamını Oku

Her Yerim Ağrıyor Sendromu

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Ömer Faruk BARÇAK her yerim ağrıyor yani fibromiyalji sendrom..

Devamını Oku

28 Yaşadı İkinci Baharını Yaşadı!

24 Martta geçirdiği kaza sonucu yaralanan İsmail KARAYİĞİT hayata yeniden tutundu.24 martta 112 Acil Servisi ile Özel Ünye Çakırtepe Hastanesine getirile..

Devamını Oku

Kapalı Böbrek Taşı Ameliyatı

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinden Kapalı Böbrek Taşı Ameliyatı... Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi başarılı bir ameliyata daha imza attı..

Devamını Oku

10-16 Mayıs Sakatlar Haftası Unutulmadı!

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 10-16 Mayıs Sakatlar Haftasını Unutmadı!.. Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi adına Kurumsal Pazarlama ve İnsan K..

Devamını Oku

Bunu Biliyor Muydunuz?

Günümüzde laparoskopik yani kapalı ameliyatların hastaya sağladığı daha az ağrı, daha kısa sürede iyileşme avantajlarından reflü hastalığının tedav..

Devamını Oku

Online Randevu

Web sitemiz üzerinden istediğiniz zamanda, istediğiniz doktortan randevu alabilirsiniz.

Randevu Al

Hekimler

Hastanemizin bünyesinde çalışan Tıbbi kadromuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Doktorlarımız

Tıbbi Bölümler

Hastanemizin sağlık hizmetlerini sunduğu tıbbi bölümler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bölümlerimiz

Laboratuvar Sonuçları

Laboratuvar sonuçlarına web sitemiz üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz

Sonuçlara Gözat